Bestway 56408 Steel Pro MAX, 305x76 cm, filter

Bestway 56408 Steel Pro MAX, 305x76 cm, filter

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO NÁŠ TIP ZĽAVA 4%

Bestway 56408 Steel Pro MAX, 305x76 cm, filter

112,44 € s DPH

93,70 €

117,12 € s DPH Zľava 4,68 €

Import kód: 8050001

Dostupnosť: Doručíme do 5 pracovných dní
Doručíme do: 20.5.2021

Výrobca: Bestway

Bestway 56408 Steel Pro MAX, 305x76 cm, filter


Nie je nič lepšie, ako mať svoj vlastný bazén na záhrade! Nadzemný bazén Bestway® Steel Pro MAX ™ ponúka extrémne odolný variant za skvelú cenu. Oceľový rám odolný voči korózii je vybavený systémom FrameLink System ™ pre pevné a bezpečné spojenie rámu spolu s kompatibilitou pre príslušenstvo, ako sú držiaky nápojov. Podšívka Tritech ™ je vyrobená z odolného materiálu, ktorý je zosilnený kvôli pevnosti a rezistencii voči prepichnutiu.

Táto nadzemná bazénová súprava je tiež dodávaná s filtračným čerpadlom, ktorého prietok je až 1249 l/h, aby voda vo Vašom bazéne bola vždy krištáľovo čistá. Tento bazén je navyše veľmi ľahko nastaviteľný a zložiteľný pre mimosezónne skladovanie. Nie sú potrebné žiadne nástroje. Zároveň môžete záhradnú hadicu pripojiť k vstavanému regulačnému ventilu pre rýchle a jednoduché vypustenie vody z bazéna. Zažite leto vo vode s bazénom Bestway Steel Pro MAX!

Pozrite si naše doplnkové príslušenstvo a vyberte si: sieťky, filtrácie, pumpy, schodíky, alebo chlórové prípravky a iné.

Vlastnosti

3.05 m x 76 cm
Kapacita vody (90%): 4,678 L
Jednoduché 20-minútové zostavenie
Kruhový tvar prináša jednoduché zostavenie, väčšiu stabilitu a menšie plytvanie miestom, pretože bazén nevyžaduje bočné vzpery
Mimoriadne pevné bočné steny tohto bazéna sú konštruované z materiálu Tritech ™, čo je 3-vrstvový vystužený materiál s polyesterovou mriežkou uloženou medzi dvoma vrstvami vysoko odolného PVC. Celková hrúbka steny je 0,40 až 0,80 mm v závislosti na veľkosti bazénu
3-vrstvový pás pre dodatočnú oporu stien
2 vymeniteľné držiaky pohárov, pripojené ku všetkým T-konektorom
Mimoriadna pevnosť a odolnosť
Korózii odolné kovové rámy
Dno a steny bazéna s mozaikovou potlačou.
Bazén je vybavený systémom Seal & Lock System ™, ktorý zaisťuje bezpečné a pevné spojenie trubiek
Vstavaný regulačný ventil uľahčuje vypúšťanie (možnosť pripojenia záhradnej hadice)
Ľahká demontáž pre uskladnenie mimo sezóny

Obsah balenia

Bazén
Lepiaca záplata pre opravy pod vodou
Filtračná pumpa (1249 l/h)

Cirkulačná filtrácia: 1 249 l/h
Objem: 4 678 l
Výška: 76 cm
Priemer: 305 cm

Bestway

Spoločnosť Bestway je zameraná na vývoj a výrobu vysoko kvalitných, inovatívnych, športových produktov od surfovacích dosiek, nafukovacích člnov, bazénov cez plavecké okuliare, detské nafukovacie rukávniky až po námorné nafukovacie člny, záchranné vesty, filtračné systémy (filtračné čerpadlá, pieskové filtre), chlorátor a Ozonátor, ktoré sú testované a certifikované podľa európskych a amerických priemyselných noriem. Bestway pracuje v prísnom súlade so všetkými bezpečnostnými a technickými predpismi a požiadavkami na životné prostredie.

Tiež by sa vám mohlo páčiť:

Heureka zlaté overené

 Dpd eco

vratenie penazi

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info