Späť

Bestway – „Vaša zábava je naša práca™“

Od roku 1994 je ich víziou vytvárať zábavné a trvalé zážitky pre všetkých na svete prostredníctvom produktov a služieb, ktoré poskytujú. Od začiatku sa venovali úsiliu o posilnenie svojich výskumných, konštrukčných, vývojových a výrobných kapacít a neustále rozširujú portfólio výrobkov a značiek. Ich výrobky sa teraz nachádzajú vo viac ako 110 krajinách na šiestich kontinentoch po celom svete.

Bestway – „Vaša zábava je naša práca™“

Firma Bestway bola založená v roku 1994, kedy vytvorili aj prvú nafukovaciu hračku. V súčasnosti ponúkajú približne 1100 produktov v štyroch hlavných kategóriách vrátane komplexného výberu nadzemných bazénov, rekreačných výrobkov, športových potrieb a kempingových produktov určených na uspokojenie širokej škály spotrebiteľských skupín a geografických trhov. Aby sa zabezpečila spokojnosť zákazníkov, každé oddelenie spoločnosti Bestway úzko spolupracuje na poskytovaní najlepších produktových riešení

Cieľom je lepšia budúcnosť

Vážia si udržateľnosť! V spoločnosti Bestway veria, že môžu prispieť tým, že podporia ekologické riešenia, aby dosiahli udržateľnejšiu budúcnosť.Neustále hľadajú spôsoby, ako minimalizovať dopad na životné prostredie a maximalizovať čistú energiu. Spolupracujú s globálnymi partnermi pri zavádzaní a objavovaní nových spôsobov prechodu na životaschopnejšiu a udržateľnejšiu planétu.

Ponúkajú širokú škálu výrobkov, ktoré sa vyrábajú a balia pomocou ekologických procesov, ktoré znižujú spotrebu energie a znižujú fosílne palivá. Každý rok používajú vosvojej výrobe priemerne 25 000 ton recyklovaného materiálu - materiálu, ktorý by inak prešiel na skládku.
Úplne vlastnené továrne sa nachádzajú v Šanghaji, Nantong, Yancheng a Haian. Všetky sa nachádzajú v oblasti delty rieky Yangtze, ktorá uľahčuje logistiku a prepravu.

Bestway zabava

Veria, že vnútropodniková výroba umožňuje neustále zlepšovať výrobné, technologické a riadiace schopnosti, aby dosiahli vyššiu efektívnosť výroby, znížili plytvanie a minimalizovali náklady a zároveň prísne kontrolovali kvalitu výrobkov v celom hodnotovom reťazci.To tiež zaisťuje presnú dodávku produktu, ktorá sa premení na spokojných zákazníkov a konečných spotrebiteľov, čo vedie k opakovaniu obchodných príležitostí a posilneniu značky Bestway.

Celú ponuku produktov značky Bestway nájdete tu: Bestway

Bestway bazenyBestway

Zdroj: Bestway

Heureka zlaté overené

 Dpd eco

vratenie penazi

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info