Späť

Tesa - Samolepiace výrobky a systémové riešenia pre všetky druhy odvetví

Tesa je jedným z vedúcich globálnych výrobcov technických lepiacich pások a samolepiacich systémových riešení. V ponuke má viac ako 7 000 výrobkov pre priemyselných a profesionálnych spotrebiteľov, ako aj koncových spotrebiteľov. tesa SE sa od roku 2001 stala pobočkou plne ovládanou spoločnosťou Beiersdorf AG (medzi jej značky patria napríklad značky NIVEA a Eucerin). Približne 76% predaja skupiny tesa Group predstavujú aplikácie pre rôzne priemyselné sektory, ako sú automobilový priemysel, elektronický priemysel (napr. smartfóny, tablety), tlačiarenský a papierenský priemysel, stavebné dodávky a zabezpečovacie koncepty na účinnú ochranu značky a výrobkov. Spoločnosť tesa je pri vývoji liečivých náplastí partnerom aj pre farmaceutický priemysel. tesa zarába 24% svojho predaja v segmente spotrebiteľov a remeselníkov, kde výrobky pre koncových používateľov zjednodušujú prácu doma a v kancelárii.

Tesa - Samolepiace výrobky a systémové riešenia pre všetky druhy odvetví

Preberajú zodpovednosť

Trvalo udržateľný priemysel je základom ich globálnych obchodných procesov. Orientujú sa na štyri oblasti aktivity: výrobky, životné prostredie, zamestnanci a spoločnosť. A to všetko je pevne ukotvené v postupoch v oblasti stratégie a manažmentu.
Základom dlhej histórie úspechu sú viac ako len inovačné nápady, kvalita a technologický pokrok. Dnes je tesa jednou z globálnych vedúcich spoločností v sektore samolepiacich technológií. Dlhodobý úspešný príbeh nesúvisí len s inovačnými nápadmi, kvalitou a technologickým pokrokom. Medzi vplyvné faktory patrí aj preberanie zodpovednosti za ľudí a životné prostredie. Cieľom je prostredníctvom spoločenského angažovania chrániť ekologické zdroje a mať kladný vplyv na spoločnosť, v ktorej žijeme a podnikáme.Kvalita a bezpečnosť, ochrana zdrojov, rešpekt a férovosť, ako aj podporovanie detí a mladých ľudí – to sú len niektoré aspekty, ktoré s tým súvisia.

Viac ako lepiaca páska

Spoločnosť tesa, ktorej názov rozpozná 98 percent ľudí a je obľúbená u väčšiny ľudí patrí medzi najsilnejšie značky na svojom domovskom, nemeckom trhu. No tesa je viac ako len oslavovaná klasická lepiaca páska: Dnes ako akciová spoločnosť a pobočka plne ovládaná spoločnosťou Beiersdorf AG ponúka viac ako 7 000 výrobkov a systémové riešenia zamerané na zabezpečovanie toho (okrem iného), aby najmodernejšia elektronika bola ešte viac multifunkčná a jej výkon sa stále zvyšoval.

Výskum a vývoj

Inovácie sú základom úspechu a motorom, ktorý poháňa dynamický rast spoločnosti. Zamestnanci spoločnosti tesa a jej vlastné laboratóriá v Nemecku, Spojených štátoch amerických, Japonsku, Singapure a Číne sú neustále zaneprázdnené transformáciou inovačných nápadov do nových výrobkov, aplikácií a systémových riešení a zlepšovaním existujúcich výrobkov. Spoločnosť tesa každý rok prihlasuje priemerne 70 patentov nových postupov.
Jedným z hlavných cieľov je eliminovať alebo výrazne zredukovať používanie rozpúšťadiel vo výrobných procesoch.

tesa 1tesa 2

Celú ponuku produktov značky tesa nájdete tu: tesa

Zdroj: tesa

Heureka zlaté overené

 Dpd eco

vratenie penazi

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info