Späť

CERVA GROUP - Chráni Vaše zdravie už od roku 1991

12 pobočiek, 502 zamestnancov, ročný obrat 4,2 miliardy Kč a spokojní zákazníci v 63 krajinách. CERVA GROUP je už od roku 1991 symbolom bezpečnosti a pohodlia pri práci. Len v roku 2018 v jej centrále v Jenči pri Prahe vzniklo 365 nových ochranných prostriedkov - topánok, nohavíc, búnd, tričiek, mikín, svetrov, rukavíc, heliem, okuliarov, respirátorov a ďalších - ktoré chránia zdravie a uľahčujú prácu tisícom pracovníkov z celého sveta.

CERVA GROUP - Chráni Vaše zdravie už od roku 1991

Nohavice z neprerezného materiálu, rukavice s TPU membránou, Hi-Vis súpravy viditeľné na stovky metrov ďaleko. Výrobky sú skladom ihneď k odoslaniu, spĺňajú medzinárodné bezpečnostné predpisy a sú pohodlné aj slušivé - pretože spoločne s expertami na bezpečnosť na vývoji spolupracujú tiež designéri.

CERVA naviac ochranné pomôcky vyvíja na mieru pre každú profesiu. Odborníci posudzujú potenciálne riziká priamo na pracovisku, takže zatiaľ čo topánky pre zváračov majú podrážku odolnú proti teplotám až do 300 °C, špeciálnym overalom pre chemikov nevadia chemikálie ani rádioaktívne častice.

Za svoj úspech vďačí tomu, že svoju prácu stavia na piatich pilieroch:

  • Pre bezpečnosť čokoľvek.Hi-Vis oblečenie je v hmle vidieť na stovky metrov ďaleko a nákolenníky pri práci odporúčajú aj lekári.
  • Od hlavy až po päty. V ponuke CERVY je všetko, čo bezpečná práca vyžaduje.
  • Na mieru každej profesii. Odborníci z CERVA posudzujú potencionálne riziká aj požiadavky pracovníkov priamo v teréne.
  • Dôraz na pohodlie. Na vývoji ochranných prostriedkov CERVA sa podieľajú ako experti na bezpečnosť, tak aj designéri.
  • Neustále dopredu. Každý rok v centrále v Jenči pri Prahe vznikajú produkty z nových, často až revolučných, materiálov.

cerva produkty

Celú ponuku produktov značky Červa nájdete tu: Červa

Zdroj: CERVA GROUP

Heureka zlaté overené

 Dpd eco

vratenie penazi

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info