Laser KAPRO® 883G Prolaser®, 3D All-Lines

Laser KAPRO® 883G Prolaser®, 3D All-Lines

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DOPRAVA ZADARMO ZĽAVA 10%

Laser KAPRO® 883G Prolaser®, 3D All-Lines

410,40 € s DPH

342 €

456 € s DPH Zľava 45,60 €

Import kód: 213321

Dostupnosť: Doručíme do 5 pracovných dní
Doručíme do: 28.9.2021

Výrobca: Kapro

Laser KAPRO® 883G Prolaser®, 3D All-Lines

- Automatické určenie horizontálnej a vertikálnej polohy - Zariadenie emituje 1 horizontálnu 360° a 2 kolmé vertikálne 360° červené lúče pretínajúce sa na 4 stenách, podlahe a strope. - Samonivelácia v automatickom režime nastáva v rozmedzí ±3° - Pri prekročení samonivelacného rozmedzia dôjde k blikaniu lúčov lasera - V pulzovom režime dochádza k projekcii pulzov, ktoré sú zachytávané detektorom. - Maximálny vnútorný dosah lasera – 20m (65') pri použití červených okuliarov - Maximálny detekčný dosah pulzov – 70m (230') - Výpočet uhlov - Uzamykací mechanizmus na ochranu výkyvnej jednotky počas prepravy.

POUŽITIE:
- Pokladanie podláh a dlaždíc - Inštalácia sadrokartónu a stropu - Zarovnávanie a rámovanie dverí a okien - Inštalatérske práce - Presné meranie uhlov pri montáži plotov, brán, plošín a altánkov - Meranie sklonu schodov, zábradlia, striech atd. - Vešanie skrín a políc

OBSAH BALENIA:
- Pevné prenosné vrecko
- 1/4" a 5/8" adaptér trojnožky - Gumový protinárazový obal - Viacúčelový magnetický držiak - Nabíjačka - Lítium-iónová batéria - okuliare

Kapro

Kapro už 30 rokov vyrába vodováhy, laserové vodováhy a rozmiestňovacie nástroje, značkovacie a meracie nástroje. Vytvorili sme si reputáciu ako najdôležitejšieho inovátora v priemysle a sme známi našimi kvalitnými produktmi, vynikajúcimi službami, pridanou hodnotou a špičkovými dizajnmi.

Spoločnosť Kapro Industries má sídlo v Kadaríme v Izraeli. Americká dcérska spoločnosť spoločnosti Kapro Tools Inc. sa nachádza v meste Lake Mills v štáte Wisconsin. Kapro vlastní a prevádzkuje najmodernejšie zariadenia v Izraeli, Spojených štátoch a Číne. Výrobné zariadenia sú certifikované v súlade s normami ISO 9001, 14001 a SA8000.

Tiež by sa vám mohlo páčiť:

Heureka zlaté overené

 Dpd eco

vratenie penazi

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info