Strend Pro Merač DIME 80M, laserový

Strend Pro Merač DIME 80M, laserový

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Merač STREND PRO DIME 80M, laserový

48,45 € s DPH

40,38 €

Import kód: 213999

Dostupnosť: Doručíme do 5 pracovných dní
Doručíme do: Pondelok, 25.10.2021

Výrobca: Strend Pro

Merač STREND PRO DIME 80M, laserový

Laserový merač vzdialenosti STREND PRO DIME 80M je určený na meranie vzdialeností, diaľok, výšok, odstupov, sklonov, výpočet plôch a objemov. Ak je meranie vykonávané za nepriaznivých podmienok, napríklad jasné slnečné svetlo, meranie drsných alebo zle odrážajúcich sa povrchov, príliš vysoká alebo príliš nízka teplota prostredia, vyskytujú sa odchýlky merania. Laserový merač poskytuje merací rozsah 0.05m ~ 80m, rozlíšenie 1 mm a presnosť ± 1,5 mm. Merač sa vypne automaticky, po 180 sekundách a laser sa vypne taktiež automaticky, po 20 sekundách.

Merač disponuje množstvom praktických funkcií. Pomocou laserového merača je možné meranie vzdialenosti, plochy, objemu, kontinuálne meranie, nepriame meranie výšky (Pytagorova veta), sčítanie a odčítanie hodnôt, zmena meracej jednotky „m" (meter) /„ft" (stopa) /„in" (palec), meranie sklonu (digitálna vodováha) a mnoho ďalšieho. Hodnota, prípadne koncový výsledok ukončeného merania sa automaticky uloží. Z pamäte sa dá vyvolať maximálne 99 hodnôt (namerané hodnoty alebo koncové výsledky). V režime kontinuálneho merania sa môže merací prístroj relatívne pohybovať k cieľu, pričom nameraná hodnota sa aktualizuje každých 0,5 s.

Laser vyžaruje žiarenie, ktoré je klasifikované podľa EN 60825-1 ako trieda II. Laserové žiarenie môže spôsobiť vážne zranenie očí a poškodenia zraku. Preto nie je vhodné smerovať laserový lúč na osoby ani na zvieratá ani sa nepozerať do priameho či odrazeného laserového lúča.

Obsah balenia:

Laserový merač vzdialenosti
2 x 1,5 V AAA batérie
Popruh
Návod na použitie

Prevádzková teplota: 0°C až 40°C
Skladovacia teplota: -20°C až + 65°C
Batérie: 2 x 1,5 V AAA batérie
Hmotnosť: 82 g
Rozmery: 115 x 50 x 23 mm
Merací rozsah: 0.05m ~ 80m
Rozlíšenie: 1 mm
Presnosť: ± 1,5 mm
Rýchlosť merania: približne 0,5 s
Kapacita pamäte: 99
Laser: 620 – 690 nm, Trieda II, < 1 mW
Životnosť akumulátora: > 8 000 meraní
Automatické vypnutie zariadenia: po 180 s
Automatické vypnutie laseru: po 20 s

STREND PRO

STREND PRO je medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na stredoeurópskom trhu od roku 1992. Firma patrí k najväčším distribútorom nástrojov a náradia na slovenskom trhu. Majú za sebou viac ako 25 ročnú tradíciu na trhu s náradím, nástrojmi, remeselnou technikou a meradlami. Od začiatku sa zaoberajú predajom náradia, nástrojov a brusiva pre dom, dielňu a záhradu.

Tiež by sa vám mohlo páčiť:

Heureka zlaté overené

 Dpd eco

vratenie penazi

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info